veselka.jpg


KDE: U dvou rybníků za obcí Stvolínky

KDY: 3.8

OBŘAD: 14:00

VESELKA: 15:00 - až do nevidim


KDO: Dcera skláře Jiřího a syn básníka Augustína, kteří se náhodou či řízeným osudem setkali na Malé Straně v roce 2015 u stolu v Malostranské besedě. Děkujeme Náhodě i Osudu, že mají svět takhle hezky pod kontrolou!

foto-27 a.jpg

Jak se tam dostanete? Budeme vás čekat přímo za Bobřím potokem.

GPS: 50.62375N

 

Jaké je místo?

Ocitnete se v samotné bráně do Kokořínska. V magickém kraji plném pověstí a pohádkových příběhů. V Máchově kraji!

Ještě, že máme Dana! Dan nám svolil veselit se na jeho hájemství. Krom atelieru u skály je na zahradě pár maringotek a dostatek surrealistických výjevů pro náročné. Místo, které jsme si pro náš slib vybrali je mezi lesem, rybníkem a pískovcovou skalou. Než začne hrát kapela a dj, bude tam krásné ticho ;)

Důležité pro všechny (naše maminky a tetičky :) - budete mít na čem sedět, z čeho pít, co jíst a na co tančit :) Další detaily nechť vám jsou utajeny, ať se můžete nechat překvapit. No a když bude pršet, je kam se schovat! (takže neboj mami, ségro, teto….. !) :)

lysa-hora-pidrman-011.jpg

CO BUDETE JÍST?

U žádné veselky by nemělo chybět pečené prasátko a my máme nejlepšího prasotoče! Pro klasiky svíčková, kterou připraví náš všestraně šikovný kamarád všeuměl Prokop, má naši Michelinskou hvězdu!

Pro vegetariány i nevegetariány bude připraven raut bez masa, salátový bar a na grilu se budou péct hermelíny a zeleninka.

Cukrovinky a sladké radosti máme z cukrárny u Adélky. Adélka je anděl! Teď už víme i to, že Adélka je pes, ale nevadí, její panička je anděl!

Bar alkoholický: Pivo, pálenka, víno bílé a červené, Aperol Spritz, prosecco a spousta dalších důvodů k radosti.


jsou pravidla?

Moc vás všechny prosíme, aby jste respektovali přání Dana - majitele pozemku, které je: nepořizovat snímky místa a sdílet je na sociálních sítích. Také vás prosíme o ponechání vašich živých domácích mazlíčků doma. V místě je domácí pes a rádi bychom předešli případnému hašteření.

Mockrát vám všem předem děkujeme, že budete přání ctít.

DRESS CODE:

Přítomnost maringotek svádí ke stylu bohémskému, nebojte se nastrojit jak do filmu!

Určitě nás potěšíte, přijdete-li načančaní, avšak není to povinost. Nedbalá elegance je vítaná.

Doporučujeme se obout do pohodlných bot do lesa i na písek, kterým je vysypán hlavní “taneční parket” :) Stejně se zujete!

Během večera se může ochladit, proto se vybavte i na večer a na sezení venku. Oheň bude, ale ten hřeje jen z jedné strany, lepší zatím nemáme.

PRO NEjmenší:

  • fotbalové branky

  • neomezená zásoba písku

  • pinpong

  • beach volejbal

  • houpačka

  • trampolína

  • pro toulavky je tam les, rybník a vodopád :)


Praktické informace:

Pár šťastlivců ubytujeme v maringotkách, přednost mají kojící a křupokostí. Pár z vás zvolilo penziony. Ostatní - punkovějšího charakteru - prosíme o přibalení spacáků a stanů, mezi břízkami je měkkoučký plácek pro ty, kterým nevadí usínat kousek od parketu, rachotu a juchotu.

Vody máme dost dokonce i na sprchu a je pitná.

Záchod je, 2x suchý :) (kadibouda se super výhledem na pole)

Parkování JE, - prosím parkujte ohleduplně vůči dalším přijíždějícím, at’ se vejdete děkujeme!

Plavky s sebou!

MOC SE NA VÁS TĚŠÍME!

P1000460.jpg